Vrácení zboží

Vrácení zboží do 100 dnů zdarma

Pokud z jakéhokoli důvodu nejste s nákupem spokojeni, obraťte se na náš zákaznický servis. Do 100 dnů od obdržení objednaného zboží máte nárok na jeho vrácení nebo výměnu. Doprava zpět je zdarma za předpokladu, že se vracený výrobek nachází v Evropské unii nebo Velké Británii.

Vrácení peněz

Po obdržení vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Poté bude vrácení peněz zpracováno a do předem určené lhůty bude automaticky připsána zaplacená suma na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Opožděné nebo chybějící vrácené platby

Pokud jste dosud neobdrželi svou platbu zpět, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet. Poté se obraťte na společnost vydávající kreditní karty, může nějakou dobu trvat, než bude vrácená suma oficiálně zaúčtována. Dále se obraťte na svou banku. Často trvá nějakou dobu, než je vrácená částka zaúčtována. Pokud jste toto všechno udělali a vrácení peněz jste ještě neobdrželi, obraťte se na náš zákaznický servis.

Výměny

Pokud chcete objednané zboží z jakéhokoli důvodu vyměnit, třeba za jinou velikost nebo barvu, můžete objednané zboží zaslat zpět do 100 dnů od jeho obdržení. Před odesláním výrobku zpět se obraťte na zákaznický servis. Jakmile jej obdržíme, budou vám vráceny peníze v plné výši a můžete si jej objednat znovu tak, jak chcete.

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte zákaznický servis.